Деякі ознаки деменції можуть проявлятися в настрої людини. Дійсно, Елейн Сміт, експерт з деменції в Richmond Villages Willaston, сказала, що “зміни в настрої також можуть бути ключовою ранньою ознакою деменції, оскільки людина може стати більш наляканою або тривожною, коли опиняється в незнайомій ситуації”.

“Може бути важко визначити ранні ознаки деменції, оскільки симптоми у всіх різні, і вони можуть бути не відразу очевидні. Ранні симптоми також залежать від типу деменції, яка може бути у людини”.

Почніть з уважного спостереження і вивчення будь-яких змін в повсякденній поведінці, наприклад, якщо ви бачите, що людина відчуває труднощі при виконанні знайомих завдань, намагається стежити за розмовою, має проблеми з концентрацією уваги і втрату пам’яті, тоді це варто поговорити з лікарем загальної практики і дізнатися його професійну думку.

Читайте також:  Чому мед корисний при застуді

Існує безліч різних типів деменції, і хвороба Альцгеймера є однією з найбільш поширених.

“Ранні симптоми лобно-скроневої деменції можуть включати: зміни особистості – зниження чутливості до почуттів інших, через що люди здаються холодними і бездушними. Відсутність соціальної обізнаності – недоречні жарти або відсутність такту, хоча деякі люди можуть стати дуже замкнутими і апатичними”.

Кожна людина може час від часу відчувати себе сумним або примхливим. Однак людина, що страждає деменцією, може демонструвати різні перепади настрою – від спокою до сліз і гніву-без видимої причини.