Прориви в дослідженнях довголіття дозволяють багатьом дожити до старості, уникаючи старості. Продукти, що рекламуються за їх подовжують життя ефекти, зазвичай містять сильні антиоксиданти, які націлені на певні захворювання, такі як респіраторні захворювання. Сьюзі Сойєр, клінічний дієтолог, розповіла яка група продуктів приносить користь.

Бузина – це “широко поширена рослина, що містить велику кількість антоціанів”. Антоціани популярні, тому що вони зменшують окислювальний стрес в організмі, що, в свою чергу, може збільшити тривалість життя за рахунок скорочення довгострокових пошкоджень систем організму.

Сьюзі пояснила:

“Коли справа доходить до користі для здоров’я, ягоди мають фантастичну репутацію. Їх червоний колір гарантує, що ягоди багаті антиоксидантними сполуками, особливо флавоноїдами. Всі ягоди багаті клітковиною, яка сприяє нормальному травленню.

Читайте також:  Любов до молочних продуктів доводить чоловіків до раку простати

Чорниця покращує біомаркери серцевих захворювань, тим самим знижуючи фактори ризику. Ягоди багаті поживними речовинами, особливо імуностимулюючим вітаміном С. Елагова кислота в ягодах допомагає захистити і відновити пошкодження шкіри, викликані ультрафіолетом. Вони чудово підходять для будь-якої дієти, включаючи кетогенну, оскільки містять мало вуглеводів”.

Дійсно, ягоди бузини традиційно використовувалися в якості підтримуючих засобів для здоров’я органів дихання. Добавки з бузиною набули популярності під час пандемії після того, як їх рекламували як добавку для захисту людей від зараження COVID-19. Однак достовірних даних, що підтверджують ефективність, немає.