Дієтолог Маргарита Корольова назвала курячі яйця одним із найкращих продуктів у раціоні літніх.

Лікар зазначила в інтерв’ю, що за відсутності індивідуальної непереносимості люди похилого віку можуть з’їдати по два курячі яйця щодня. Королева пояснила, що продукт ефективно підтримує м’язову масу – у літньому віці це дуже актуально, оскільки на схилі років м’язова тканина атрофується з найбільшою швидкістю.

Фахівець нагадала, що яєчний білок добре засвоюється організмом. Білок, що міститься в ньому, макроелемент є тією поживною речовиною, яка допомагає організму здійснювати «всі біохімічні процеси».

«Білок оновлює організм, дає можливість людині похилого віку на клітинному рівні підтримувати процеси регенерації, оновлення. Білок – це м’язова маса та сила».

Щодо жовтка, він є джерелом жиру, необхідного для мозкової активності. Маргарита Корольова зазначила, що тканина головного мозку на третину складається з жиру, і якщо в харчуванні людини похилого віку не вистачає якісних жировмісних продуктів, це може негативно відбиватися на когнітивній функції.

Дієтолог звернула увагу, що звичка вживати яйця тісно пов’язані з міцним імунітетом. Радячи людям похилого віку даний продукт, фахівець уточнила, що формування імуноглобулінів, що забезпечують організму стійкий імунітет, відбувається із залученням жиророзчинних вітамінів. У жовтку містяться такі вітаміни – саме A, D, E.