Від оливок до бекону деякі продукти, які ви купуєте в місцевому магазині, не дуже секретні щодо вмісту солі. Еталонне споживання, виділене яскраво-червоним кольором на упаковці, привертає увагу кількості солі на порцію. Тим не менш, заморожена піца може не потрапити у поле вашого зору як їжа, яка містить винуватця.

За словами дієтолога Наталії Комової, ці ласощі нічим не відрізняються, оскільки вони також можуть підвищити ризик розвитку гіпертонії.

Якщо ви не знаєте, високий кров’яний тиск описує довготривалий тиск крові на стінки артерій, які досить великі, щоб викликати проблеми зі здоров’ям, повідомляє клініка Мейо.

Ці наслідки для здоров’я можуть змінюватись від серцевих нападів до інсультів, як пояснює NHS. Що ще гірше, гіпертонія вражає близько третини дорослих британців, причому багато хто про це не знає – завдяки дуже невеликій кількості симптомів, пов’язаних із цим захворюванням.

У той час як заморожена піца є максимальним комфортом для лінивої ночі, ваш кров’яний тиск може не подякувати вам за те, що ви вибрали варіант, який легко засунути в духовку.

Наталія Комова, яка є дієтологом та спеціалістом з фітнесу в JustCBD, сказала:

Як дієтолог я виявила, що шматочок замороженої піци містить до 700 мг натрію. Це означає, що вся піца накачує у ваш організм безліч натрію. Це залишає більше 2000 мг натрію у систематичному кровообігу».

Вона пояснила, що це може збільшити ризик високого кров’яного тиску.

Причина, через яку вживання занадто великої кількості солі викликає гіпертонію, полягає в тому, що вона змушує вас утримувати воду.

Вживання надто великої кількості солі збільшує кількість води в крові, а також створює додатковий тиск на артерії, що, за визначенням, підвищує кров’яний тиск, пояснює Blood Pressure UK.