Дієтолог Галина Цурська розповіла про користь для здоров’я вживання гострої страви, яка складається з помідорів і носить назву аджика. Приправа зменшує ризик виникнення раку простати.

Цурська повідомила, більшості людей подобається вживати гостру і пекучу їжу. З цієї причини вони періодично заготовляють аджику на зиму. Спеціаліст зазначила, гострий компонент страви зберігає шкіру молодою і володіє протимікробними діями.

Помідори входять до складу приправи і роблять її не дуже гострою. Томати допомагають в профілактиці розвитку онкології. Експерти з’ясували, якщо людина додає в раціон продукти, що містять лікопін, то у нього зменшується ризики виникнення раку простати.

Читайте також:  Симптоми хвороб нирок, які не можна ігнорувати

Часник необхідний, щоб проводити профілактику раку кишечника, а також допомагає страві зберігатися досить довго. Наукові співробітники з Китаю в ході дослідження прийшли до висновку, що люди, постійно вживають часник і цибулю, на 79% рідше стикаються з колоректальним раком. Часник збагачений алліцином.

В аджику є гострі інгредієнти, що підтримують молодість шкіри, знищують окислювачі, що з’являються після впливу ультрафіолету. Вони мають антимікробні властивості, що забезпечують захист від простудних недуг, які беруть участь у зменшенні показників цукру в крові, поліпшують апетит і функціонування нирок.

Цурська рекомендує громадянам не вживати занадто багато аджики, щоб уникнути несприятливих наслідків для здоров’я.

Читайте також:  Які захворювання очей збільшують ризик деменції