Пити воду, вживати на сніданок білок, відмовитися вранці від солодощів: ці, а також інші звички дієтолог з Австралії Сюзі Баррелл рекомендує зробити обов’язковими тим, хто хоче схуднути.

Поради фахівця опублікувало видання Daily Mail. За словами Барелл, дотримання деяких ранкових звичок допомагає позбутися проблемних зон без жорсткої дієти і виснажливих спортивних занять.

Зокрема, для ефекту схуднення і підтримки стрункості дієтолог радить щоранку випивати 300-500 мл води, щоб «відновити гідратацію після нічного відпочинку і запустити травну систему». Також для пиття в цей час дня будуть гарні трав’яний і зелений чаї.

Другою обов’язковою ранковою звичкою повинен стати білковий сніданок, вважає дієтолог з Австралії. Барелл зазначає, що з’їдений білок допоможе нормалізувати рівень глюкози в крові і надовго позбавить від бажання знову щось їсти. Таким чином можна буде дочекатися обіду без додаткових перекусів і калорій.

Крім цього дієтолог радить зробити звичкою вживати клітковину. Потрібно намагатися вживати до 20-30 грамів клітковини в день.

“Почніть зі сніданку, додавши, наприклад, фрукти в грецький йогурт або в вівсянку. Також отримати клітковину можна з овочами, висівками і цільнозерновим хлібом”, – пояснила експерт.

Барелл не підтримує думки про те, що вранці можна їсти солодке. Фахівець констатувала, що якщо починати їсти солодощі з ранку, організм буде їх вимагати потім протягом усього дня. Дієтолог рекомендує не вживати вранці оброблений цукор і утримуючі його продукти – білий хліб і здобу, фруктові йогурти, кекси.

У свою чергу покращувати метаболізм і худнути допомагає кофеїн. Тим, хто може собі дозволити, Барелл порадила пити каву без молока.

Джерело: МедікФорум