Дієтологи склали список головних ознак, що вказують на те, що сніданок приготований неправильно. Як відзначають фахівці, ранковий прийом їжі дуже важливий, а безтурботне до нього ставлення може привести до падіння рівня працездатності і набору зайвої маси.

В першу чергу, слід взяти за правило готувати сніданок самому, а не харчуватися йогуртами або готовими стравами, купленими в магазині. При цьому дієтологи не рекомендують вранці харчуватися всухом’ятку. Основу сніданку повинні складати повільні вуглеводи. Збалансувати їх допоможуть продукти з високим рівнем вмісту білка. Сніданки не повинні бути дуже маленькими, оскільки в такому випадку дуже швидко з’явиться відчуття голоду і захочеться перекусити чим-небудь смачненьким, типу печива або шоколаду, що не дуже корисно для організму. Порція, за словами дієтологів, повинна бути достатньою, щоб енергії вистачило до наступного прийому їжі.

Читайте також:  Дерматологи перерахували основні правила догляду за шкірою

Не слід використовувати для приготування сніданків багато масла. Також не рекомендують фахівці запивати їжу солодким чаєм або кавою. Такі напої, особливо якщо їх вживати більше двох разів в день, швидко додадуть організму кілька сотень зайвих калорій, що загрожує набором ваги.