ГоловнаНовини Здоров'яВчені визначили найбільш небезпечну групу крові

Вчені визначили найбільш небезпечну групу крові

Вчені Гарвардського університету провели ряд масових досліджень, після чого опублікували статтю «Так, ваша група крові впливає на ваше здоров’я».

Група крові

У цій статті йдеться про групи крові людей. Вчені довели, що найнебезпечнішою групою є AB (IV) Rh з негативним резусом. У статті також зазначено, що людей з такою групою крові на Землі мало – лише 8 відсотків.

Особливо вчені відзначають, що у людей з такою групою крові рідко бувають діти, а якщо вони і народжуються, то тільки одностатеві. Вкрай рідкісний випадок, кажуть фахівці, що у людей, особливо у чоловіків, з такою групою народжуються різностатеві діти.

Читайте також:  Онколог назвав найбільш вразливі для раку органи

Вони пишуть про жінок з такою групою крові. За їх словами, у них частіше, ніж у інших виявляються онкологічні захворювання.

Група вчених Університету Вермонта теж проводила експерименти, пов’язані з групами крові. Вони встановили, що люди з такою групою крові схильні до змін мозку, зокрема. У них частіше, ніж у інших фіксуються проблеми з мисленням і пам’яттю.

Вони пишуть, що у людей з AB Rh-підвищений ризик розвитку недоумства на 82%. Також вони частіше схильні до розвитку інсультів і деменції.

Люди з AB Rh—, кажуть лікарі, мають знижений імунітет, вони здатні вбирати як губка всі хвороби людей. З якими вони спілкуються.

Читайте також:  5 щоденних звичок, які допомагають боротися з вірусами

За словами експерта-гематолога лікаря вищої категорії Олексія Портнова. Людям з такою групою необхідно харчуватися правильно. Він каже, що їм краще вживати м’ясо індички, кролика або барана, не їсти жирного і вершкове масло.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News