Вчені Гарвардського університету провели ряд масових досліджень, після чого опублікували статтю «Так, ваша група крові впливає на ваше здоров’я».

У цій статті йдеться про групи крові людей. Вчені довели, що найнебезпечнішою групою є AB (IV) Rh з негативним резусом. У статті також зазначено, що людей з такою групою крові на Землі мало – лише 8 відсотків.

Особливо вчені відзначають, що у людей з такою групою крові рідко бувають діти, а якщо вони і народжуються, то тільки одностатеві. Вкрай рідкісний випадок, кажуть фахівці, що у людей, особливо у чоловіків, з такою групою народжуються різностатеві діти.

Вони пишуть про жінок з такою групою крові. За їх словами, у них частіше, ніж у інших виявляються онкологічні захворювання.

Група вчених Університету Вермонта теж проводила експерименти, пов’язані з групами крові. Вони встановили, що люди з такою групою крові схильні до змін мозку, зокрема. У них частіше, ніж у інших фіксуються проблеми з мисленням і пам’яттю.

Вони пишуть, що у людей з AB Rh-підвищений ризик розвитку недоумства на 82%. Також вони частіше схильні до розвитку інсультів і деменції.

Люди з AB Rh—, кажуть лікарі, мають знижений імунітет, вони здатні вбирати як губка всі хвороби людей. З якими вони спілкуються.

За словами експерта-гематолога лікаря вищої категорії Олексія Портнова. Людям з такою групою необхідно харчуватися правильно. Він каже, що їм краще вживати м’ясо індички, кролика або барана, не їсти жирного і вершкове масло.

Джерело: МедікФорум