Дієтологи назвали деякі корисні продукти, які викликають зростання жиру на животі. Поправитися від здорової їжі можна швидко, заявляють фахівці, якщо не брати до уваги калорійність їжі і не обмежувати порції.

Першим продуктом називають авокадо, в ньому присутні ненасичені жирні кислоти, які є ефективним засобом для профілактики хвороб серця і печінки. Один плід містить до 350 ккал, з цієї причини, якщо людина з’їла вдень два авокадо, їй краще відмовитися від вечері. На другій позиції знаходяться горіхи, причому однієї жмені протягом дня досить, так як вони вкрай калорійні. У 100 г волоських горіхів міститься 650 ккал. Швидкому набору ваги може сприяти часте вживання варених або смажених яєць, що мають калорійність 150 одиниць, заявляють дієтологи.

Читайте також:  Курячі яйця щодня? 4 причини, які виправдовують це

Слід вкрай обережно вживати велику кількість вівсяних пластівців на сніданок з молоком. Те ж відноситься до каш швидкого приготування, в них додають фрукти або ягоди. Фахівці радять не захоплюватися смузі з наповнювачами у вигляді щербета, банана, вершків або морозива через високу калорійність даних продуктів.