Ліки від деменції досі не створено, але є чимало методів лікування, які ефективно уповільнюють прогрес хвороби. Одним із низ є правильна дієта. Лікарі пояснили, від яких звичок хворим варто відмовитись, щоб допомогти собі.

Перероблені м’ясні продукти

Улюблені багатьма сосиски та ковбаси погіршує когнітивні функції. Дієтологи попереджають, що у великій кількості не можна їх вживати. Додавання нітритів та переробка м’яса викликають запалення в організмі. Це може спричинити збільшення кількості бляшок у мозку.

Цукор

Одна з найшкідливіших звичок – додавання до раціону великої кількості цукру. Цей продукт, як відомо, впливає на багато аспектів здоров’я. Серед них і робота мозку, пише портал ETNT. Людям з деменцією потрібно їсти якнайбільше цілісної та рослинної їжі. Вони мають сильну протизапальну дію.

Пропуск сніданку

Навіть у найзавантаженіші дні не варто пропускати сніданок. Ця звичка шкідлива для мозку.
Сніданок дає необхідну протягом дня активність енергію. Також він допомагає зосередитись. До того ж пропуск першого прийому їжі загрожує розвитком деменції.

Насичені жири

Мати насичені жири у раціоні нормально, але їх кількість потрібно постійно контролювати. Надмірне споживання може спровокувати проблеми зі здоров’ям. Дієтологи закликають відмовитися від смажених та перероблених продуктів, олії та сиру. Адже розвиток деменції може спричинити ризик хвороби Альцгеймера.