Від проблем зі здоров’ям до складних зачісок можуть бути різні тригери випадання волосся. Хоча випадання деяких волосся може бути нормальним явищем, це часто засмучує. На щастя, за словами експерта, є певні яскраві продукти, які можуть допомогти прискорити ріст волосся.

Незалежно від того, чи перестало ваше волосся рости в одному місці або ви втрачаєте надмірну кількість волосся всюди, є кілька «суперпродуктів», які можуть допомогти.

«Насіння та суперпродукти можуть забезпечити вас кількома поживними речовинами, пов’язаними зі стимулюванням росту волосся – вітаміном Е, цинком та селеном, і це лише деякі з них. Щоб максимізувати кількість вітамінів, поживних речовин та амінокислот, які ви споживаєте, ви повинні змішати їх разом і зробити їх регулярною частиною як вашого раціону, так і вашого плану догляду за волоссям».

Насіння та суперпродукти для прискорення росту волосся:

  • Кавунове насіння
  • Обліпиха
  • Папая
  • Кавунове насіння

«Насіння кавуна має потужні антиоксидантні властивості, а олія з насіння кавуна можна втирати в шкіру голови, щоб зволожити і наситити волосся, сприяючи росту нових».

Обліпиха

«Олія обліпихи містить 190 поживних речовин та фітонутрієнтів як для шкіри, так і для волосся. Вітаміни А, С та Е, а також омега-3, 6, 7 та 9, присутні в обліпиховій олії, покращують кровообіг у шкірі голови та покращують природний ріст та підтримання волосся».

Папая

Багата вітамінами А, В і С, а також протеолітичними ферментами, папайя має антибактеріальні, протигрибкові та противірусні властивості.
Френсіс запропонував зробити маску-кондиціонер для волосся з половинкою папаї та чашкою кокосової олії для стимуляції росту та запобігання лупі.