Дієтологиня Тетяна Бочарова розповіла, кому не рекомендується вживати капусту. Згідно з її твердженням, людям, у яких панкреатит і хвороби кишечника, не варто додавати в раціон даний продукт.

За словами Бочарової, люди, які страждають від проблем з кишечником, повинні обмежити вживання капусти. Особливо продукт небезпечний при ентероколіті. Це можна пояснити великою кількістю клітковини, що провокує виникнення здуття живота і метеоризму. Також в даному випадку вживання капусти може привести до загострення хвороби.

Бочарова зазначила, за рахунок наявності грубих волокон продукт може важко перетравлюватися. Овоч є шкідливим для людей, які перенесли хірургічне втручання на шлунково-кишкового тракту, в період відновлення. Дієтологиня не радить давати капусту дітям до 2 років.

Читайте також:  Названа пряність, яка знижує рівень цукру в крові на 25%

Продукт може бути небезпечний для людей з панкреатитом. Пацієнтам з цією хворобою дозволяє додавати капусту в раціон харчування лише у вареному або тушкованому вигляді, не більше 100 г в день.

Варто нагадати, нещодавно дієтолог Юлія Чехоніна розповіла про продукти, що провокують раптову втому. До переліку увійшли кава, солодощі, знежирена їжа та фастфуд.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News