У своїх рекомендаціях дієтолог Керолайн Томпсон назвала одними з найкращих «омолоджувальних» фруктів яблука.

Дієтолог Томпсон повідомила в інтерв’ю, що зелені яблука допомагають довго зберігати хороше здоров’я та молодший вигляд. Експерт порадила включати цей фрукт до раціону людей віком близько 50 років і більше.

За словами дієтолога, зелені яблука містять клітковину, завдяки якій покращується стан кишкової флори, а також «цінні для здоров’я вітаміни та мікроелементи». Вживання яблук є профілактикою підвищеного цукру в крові, наголосила медик.

«Яблука є чудовим видом десерту, який допомагає підтримувати стабільний рівень енергії без стрибків цукру в крові та сприяє профілактиці діабету у зрілому віці», – зазначила Томпсон.

Також до списку найкращих фруктів для продовження молодості спеціалістка внесли апельсини.

“В апельсинах багато калію – мікроелементу, необхідного для профілактики гіпертонії та таких серцево-судинних захворювань, як інфаркт та інсульт”, – поінформувала дієтолог.

Людям зрілого віку, на думку Томпсона, слід звернути увагу на диню, яка здатна покращувати стан шкіри, а також на малину – у цій ягоді міститься мінімум цукру та багато розчинної клітковини, що сприяє зниженню холестерину в крові.