Дієтологиня Келлі Кеннеді розповіла, що вживання двох яблук в день здатне вберегти людину від проблем серцем і імунітетом. Згідно з твердженням фахівчині, фрукт має корисні властивості, при цьому вміст антиоксидантів відрізняється від сорту.

Кеннеді пропонує віддавати перевагу тим яблукам, які подобаються. При їх вживанні знижуються підвищені показники холестерину і артеріального тиску. Також може спостерігатися зменшення ризику хвороб серця і судин.

Якщо включити в раціон харчування яблука, то можна знизити виникнення інсульту на 52%. Вживання двох яблук в день допомагає зменшити рівень поганого холестерину і тригліцеридів.

Для підтримки здорового імунітету важливо їсти фрукти постійно. Якщо людина дотримується дієти на яблуках, то його імунні клітини перетворюються в протизапальні і захисні. Це відбувається через вміст у складі імуностимулюючого вітаміну С.

Це корисна речовина відіграє велику роль в імунній системі. Наприклад, зміцнює епітеліальний бар’єр проти патогенних мікроорганізмів і захищає від окисного стресу навколишнього середовища.