Грамотно поєднуючи солодке з іншими продуктами, можна уникнути тої шкоди, якої солодощі часто завдають фігурі, – про це розповіла дієтологиня Олена Кален.

Дієтологиня рекомендує вживати солодке з горіхами. За словами фахівця, горіхи містять жир, в результаті організму доводиться відокремлювати його від глюкози. Така необхідність уповільнює процес травлення, робить надходження цукру в кров більш розрідженим, не змушуючи підшлункову залозу виробляти багато інсуліну. Дієтолог помітила, що “це корисніше і для судин, і для здоров’я, і для стрункої фігури”.

Крім того, любителям солодкого його корисніше вживати, поєднуючи з білком, клітковиною. Подібне поєднання теж уповільнює швидкість викиду глюкози в кров в порівнянні з солодощами, що з’їдаються окремо.

Читайте також:  Експерти назвали ранні ознаки жирової хвороби печінки

Інший варіант, який щадить фігуру, – солодке разом з кавою.

“Їжа, що вживається з кавою, всмоктується повільніше за рахунок виділення хлорогенової кислоти, що уповільнює розщеплення вуглеводів в травному тракті. Значить, цукор в крові буде підніматися повільніше, ніж якщо ми з’їмо солодке без напою. У організму з’являється час для перетворення глюкози в енергію”, – пояснила Кален.

Найнебезпечніший для фігури спосіб їсти солодке, додала дієтологиня, – це вживання натщесерце. Глюкоза, рівень якої стане відразу дуже високим, відправиться в жирові депо.