Зовні не дуже привабливі люди заробляють значно більше грошей. До такого несподіваного висновку прийшли психологи з США.

Дослідники неодноразово доводили, що красивим людям жити легше. Вони бувають більш щасливими, здоровими, мають більше друзів і швидше просуваються по кар’єрних сходах. Саме тому з’явилася думка про те, що красивим людям вдається заробляти більше грошей. Однак психологи з Університету Массачусетсу повністю його спростували. Виявилося, що найбільшими видобувачами матеріальних ресурсів є люди, яких відносять до категорії дуже некрасивих. Можливо, таким чином вони отримують додаткову компенсацію від життя.

Такі результати дослідження за участю більше 20 000 молодих американців, які проходили через співбесіди. Також у всіх оцінювали рівень фізичної привабливості у віці 16 років, а потім ще три рази до настання 29-річного віку. Дослідження показало, що люди некрасиві або навіть потворні зовсім не зазнають суттєвих проблем із заробітком грошей. В цілому, при обліку всіх інших факторів на кшталт рівня інтелекту і здоров’я, найбільший дохід відзначався у людей більш постійних у своїх завданнях, менш виражених невротичних і екстравертів. При цьому віднесені до категорії дуже некрасивих завжди заробляли більше тих, хто вважався просто непривабливим, а також значно більше тих, кого вважали дуже красивими.

Читайте також:  Какао покращує пам'ять у літніх людей

Психологи не виключають, що негарним людям доводиться докладати більше зусиль для одержання тих чи інших дивідендів. Там де красиві люди вирішують якісь проблеми з допомогою своєї зовнішності, надалі вони розслабляються і зупиняються на досягнутому. Некрасиві наполегливо рухаються вперед, вони стійкі і вперті, тому у них відзначається більше професіоналізму, спрямованості до цілей і наполегливості.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News