Експерти з Великобританії представили увазі шість способів, які допоможуть не тільки швидко схуднути, але і мінімізувати ризик раку. За словами фахівців, головне на цьому шляху – зберігати цілеспрямованість.

Перш за все, не слід тримати калорійні продукти в передній частині холодильника, їх краще скласти в одному місці в нижній частині. Бажано, щоб на видному місці знаходилися фрукти і овочі з достатньою різноманітністю. Що стосується солодощів, то краще їх прибрати подалі в шафу. Так як багато людей воліють розслабитися перед сном невеликою дозою алкоголю, краще відійти від цієї звички або дати собі вихідні дні від спиртних напоїв. Це стосується і невеликого келиха червоного вина. Хорошою альтернативою є гранатовий сік, сливовий і виноградний.

Читайте також:  Як стрес впливає на здоров'я: 3 серйозні причини не ігнорувати цей стан

Експерт з фітнесу Джоел Снейп радить, важливо робити здорові перекуси, серед яких білкові продукти, які допомагають регулювати рівень цукру в крові, перешкоджаючи швидкому відчуття голоду. У список рекомендованих продуктів входять також горох, грецький йогурт, яйця, горіхи.

Дуже важлива і фізична активність, на яку досить витратити 15 хвилин. Можна зробити присідання протягом 20 секунд, а потім відпочити 10 секунд і повторювати дії протягом чотирьох хвилин. Стрес робить глибокий вплив на обмін речовин і здоров’я кишечника. Чим більше людина напружена, тим більше організм чіпляється за жирові запаси і м’язову масу. Допоможуть в цьому випадку медитації та інші практики. Слід відмовитися від шипучих напоїв, серед яких газована вода. Вони збільшують ризик ранньої смерті від будь-якої причини, а також сприяють розвитку раку.

Читайте також:  Названі найкращі овочі та фрукти для зниження високого рівня холестерину