Запалення легенів це важка хвороба, лікуванням якої потрібно займатися тільки під керівництвом лікарів. Однак існують продукти харчування, що дозволяють прискорити процес відновлення легенів.

Мед. Протягом багатьох століть мед вважають лікувальним продуктом за цілий ряд його корисних властивостей. Відомо, що мед приносить полегшення при цілому ряді інфекцій без будь-яких побічних ефектів. При пневмонії мед допомагає швидше покінчити з кашлем і застудою – двома основними симптомами хвороби. Він має антибактеріальну і протимікробну дію.

Насіння пажитника. Це насіння дуже корисне при запаленні легенів. Воно забезпечує позбавлення від стійкого кашлю. Кілька досліджень навіть показали, що це насіння дозволяє організму більш інтенсивно потіти, що знижує температуру.

Імбир. Теж знаменитий своїми протимікробними властивостями. Імбир бореться з мікробами, що викликають пневмонію, він пригнічує запалення і допомагає при болях в грудях. Паста на основі меду і імбиру найбільш ефективна при швидкому зниженні симптомів пневмонії.

Куркума. У цього продукту є лікувальні властивості. За своєю природою куркума муколітик, тим самим вона швидко позбавляє від надлишків слизу, що утворюється при пневмонії. А це означає, що у вас полегшується дихання. Крім того, куркума знижує запалення і позбавляє від болю в грудях. Особливо корисно змішувати її з молоком.

Пробіотики. Допомагають пригнічувати зростання патогенів, що викликають пневмонію. Пробіотики зміцнюють здоров’я кишечника за рахунок збільшення кількості «хороших» бактерій. Вони також корисні для імунної системи.

Джерело: LHealth.info