Дослідження, проведене компанією Hycosan & Optase Eye Care, показало, до чого призводить багатогодинна робота за комп’ютером. Як з’ясувалося, менша частота моргання загрожує появою сухості очей, що викликає напругу, помутніння зору і головні болі. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні The Sun.

За словами фахівців, зазвичай люди моргають 20 разів у хвилину, але ця частота падає від одного до трьох разів при концентрації на екрані. Дослідження показало, що більше половини населення Великобританії проводить робочий тиждень перед монітором, при цьому типовий офісний працівник переглядає дисплей понад 5,5 годин в день. 88% опитаних людей зізналися, що їхні очі постраждали. Головні болі торкнулися більше третини спостережуваних, і кожен п’ятий випробував помутніння або порушення зору.

Читайте також:  Зміцнюємо м'язи: про користь шпинату розповіли вчені

Експерт Сабріна Шах-Десаї сказала з цього приводу: «Екрани взяли на себе наше життя, у зв’язку з чим критично важливо, щоб ми робили кроки, щоб піклуватися про наші очі і мати регулярні перерви від штучного світла і цифрових пристроїв».

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News