Центр громадського здоров’я на офіційній сторінці в соцмережі розмістив інформацію про 6 правил, дотримуючись яких, можна перешкодити появі збоїв в роботі щитовидної залози і виникнення пов’язаних з цим органом захворювань. Як підкреслюється, даний матеріал має ознайомчий характер, не будучи закликом до дії і не замінюючи консультацію лікаря.

Перше правило – достатній сон, який повинен тривати не менше 8-ми годин. Друге, що відзначили фахівці, – це важливість регулярних прогулянок на свіжому повітрі.

Третє правило, що доповнює друге, – необхідність дотримуватися активного способу життя: мова йде про заняття спортом, ходінні пішки і так далі. По-четверте, для здоров’я щитовидної залози важливо навчитися протистояти атакам стресу.

Читайте також:  Лікарі розповіли, чим загрожує вживання одного келиха вина на день

По-п’яте, не можна перевтомлюватися, потрібно досить відпочивати.

Шоста рекомендація – правильне харчування, щоб в організм потрапляло необхідна кількість йоду, без якого дана ендокринна залоза не може правильно функціонувати, адже цей хімічний елемент – невід’ємна частина її гормонів. Фахівці радять додати в раціон морепродукти, білу рибу, картоплю, часник, редис, томати, буряк, зелену цибулю, спаржу, шпинат, щавель, хурму, диню, ананас, лимони, банани, апельсини, яловичину, курячі яйця, волоські горіхи. Всі ці продукти багаті йодом, зазначає веб-портал Clutch.

Експерти підкреслили: щитовидна залоза відповідає за вироблення гормонів, які беруть участь в основних процесах організму людини, а тому пов’язані з нею захворювання призводять до збоїв в роботі всіх органів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News