Всі знають, що неправильне приготування певних продуктів може привести до харчового отруєння. Фахівці з центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC) назвали три продукти, які найчастіше призводять до проблем зі шлунком.

Риба

Риба-відмінний варіант білка для здорової дієти. Однак, коли мова заходить про свіжість продукту, саме з рибою бувають складності. Крім того, небезпеку становлять і природні токсини, які риба схильна накопичувати.

Саме через токсини відбувається п’ять з шести харчових отруєнь, пов’язаних з рибою. Особливу небезпеку становлять лакедра, короп, скат і пангасіус.

Горіхи

Горіхи і насіння – відмінний варіант перекусу. Однак ризик харчового отруєння з ними підвищений. Вся справа в тому, що далеко не всі миють горіхи до вживання. Однак фісташки, кедрові горіхи і фундук можуть призводити до харчових захворювань, якщо їх ретельно не промити.

Читайте також:  Вчені назвали вітамін, який знижує ризик смерті на 57%

Фрукти

Фрукти – невід’ємна частина збалансованої дієти. З них можна приготувати сніданок, як основне блюдо і десерт. Однак Фрукти можуть привести до харчового отруєння.

Дослідження CDC показало, що яблука, чорниця, папайя і гранат були причиною спалахів хвороб харчового походження. Найчастіше це відбувається при вживанні заморожених очищених фруктів, які використовуються для смузі.