Всім відома користь молока і молочних продуктів, яке варто пити для зміцнення здоров’я. Фахівці розповіли про переваги козячого молока.

В першу чергу експерти називають гіпоалергенність даного продукту. На відміну від коров’ячого, козяче молоко краще засвоюється організмом, при цьому маючи більше корисних речовин. Цей напій насичує організм кальцієм і вітаміном D, які дуже добре поєднуються в молоці, а значить, він корисний для росту і розвитку кісток. Також багато в козячому молоці магнію, міді, кобальту, калію, селену і фтору.

Багате воно і холіном, каротином, біотином і вкрай важливими для нервової системи вітамінами B-групи. Молоко допомагає зміцнити імунітет, цьому сприяє великий відсоток вмісту натуральної аскорбінової кислоти. Є в напої і РР, також козяче молоко за своєю структурою найближче до материнського. Незважаючи на те, що смак саме цього виду молока дещо своєрідний, в ході промислового виробництва воно стає більш стабільним і не відрізняється від коров’ячого.

При цьому слід врахувати, що у цього смачного і корисного напою є і ряд протипоказань. Тому перш, ніж придбати козяче молоко, або при виникненні будь-яких проблем після його вживання слід проконсультуватися з лікарем.