З приходом весни у людей, чутливих до квіткового пилку, починаються серйозні проблеми з самопочуттям. Як полегшити стан даної категорії населення у весняний період, розповіли лікарі-алергологи.

Підвищення концентрації пилку квітучих рослин викликає імунну реакцію організму через вплив білка в її складі. Потрапляння даної речовини в організм сприяє появі кашлю, нежиті, першіння в горлі і навіть набряклості. Щоб запобігти таким проявам алергії, фахівці рекомендують дотримуватися деяких рекомендацій.

Людям з чутливим сприйняттям пилку варто обмежити вихід на вулицю у вітряну погоду, віддавши перевагу прогулянкам після дощу. Під час поїздки в автомобілі не рекомендується відкривати вікна. Краще скористатися кондиціонером, який зможе фільтрувати надходить в салон повітря, тим самим зменшуючи кількість пилку.

Читайте також:  Цитрусові знижують ризик погіршення роботи мозку на старості на 23%

Алергологи радять по приходу додому вмитися, промити ніс слабким розчином солі і пройтися вологою рукою по волоссю. Під час перебування на вулиці необхідно носити сонцезахисні окуляри і використовувати спеціальні фільтри для носа, перешкоджають попаданню пилку в ніздрі. Найбільш оптимальним варіантом є переїзд на час цвітіння рослин в зону, де такого природного явища не спостерігається.