Хірург Ігор Хук, який представляє Віденський медичний університет, розповів про чотири основні компоненти, необхідні людині для нормального функціонування організму людини.

Згідно з його твердженням, слід приймати вітаміни D3, K2, кальцій і комбінацію амінокислот L-аргінін + L-цитрулін.

Лікар порівняв корисні мікроелементи з чотирма колесами машини, які мають високі характеристики. Вони повинні працювати спільно і піклуватися про організм.

“Якщо уявити, що людське тіло – це “Тесла”, а двигун — оксид азоту, то він приймається як належне. Це можна пояснити тим, що тіло необхідно заряджати і поповнювати запас енергії. У нас не вийде приймати оксид азоту як окрему добавку, так як він є газом. При цьому у нас є можливість налаштування чотирьох коліс для турботи про двигун”, — повідомив доктор.

Він розповів про важливість підтримки необхідних показників оксиду азоту, так як без даного елемента м’яз серця не качає кров. Рівень газу зменшується через фізичну і розумову активність, що збільшується з кожним днем в результаті розвитку сучасних технологій.

Експерт зазначив, додавання в раціон корисних мікроелементів, до складу яких входять вітаміни D3, K2, кальцій і амінокислоти L-аргінін + L-цитрулін, покращує стан здоров’я. Лікар рекомендує уникати стресових ситуацій, зменшити вживання спиртних напоїв, правильно харчуватися і займатися фізичним навантаженням.