Лікарка з Великобританії Клер Герада розповіла про свій досвід захворювання COVID-19 і боротьби з ним. У своєму інтерв’ю MailOnline вона назвала три простих засоби, які допомогли одужати.

Голова Королівського коледжу сімейних лікарів, доктор Герада поділилася особистою історією зараження новим коронавірусом, який викликав у неї COVID-19 (захворювання легенів). За словами медика, вона була інфікована під час відвідування робочої конференції в Нью-Йорку.

Після повернення додому, 60-річна лікарка відчула, що захворіла: вона помітила у себе такі симптоми, як сухий кашель, втому, біль у горлі, тремтіння, лихоманку.

«Я зрозуміла, що це був коронавірус, так як ніколи сильно не хворіла, до того ж сезон грипу майже закінчився. Я зробила тест і отримала позитивний результат на COVID-19», – поділилася вона.

Читайте також:  Переддіабет: на високий цукор у крові вкаже незвичайний симптом на шкірі

Насамперед Клер Герада послідувала рекомендації про самоізоляцію. Її лікування в домашніх умовах було простим. Зокрема, лікарка їла курячий суп. Цю страву лікарка назвала чудовим джерелом натурального пеніциліну, – його вживання підтримувало в моменти слабкості і повертало їй апетит.

Також, за словами лікарки, вона приймала дві таблетки парацетамолу три рази на день, пила багато домашнього лимонаду.

“Поєднання курячого супу, парацетамолу і рясного пиття допомогло вилікуватися від вірусу”, – сказала доктор Герада.

У той же час вона зазначила, що її здоров’я до того моменту було міцним, вона не мала серйозних хронічних захворювань.

Читайте також:  Простий спосіб покращення стану при депресії виявили вчені

Герада