Індійські експерти представили увазі 9 факторів ризику виникнення онкології. Зокрема, небезпеку становлять: надмірна любов до шашликів і ароматичні свічки.

Один з винуватців освіжувач, який анітрохи не покращує якість повітря, а просто блокує неприємні запахи. Шкода подібних засобів пов’язана з небезпечними канцерогенами, які потрапляють в органи дихання людини, провокуючи запальні процеси. Фахівці попередили і про те, що протизаплідні таблетки підвищують ймовірність розвитку раку молочної залози, онкологічних захворювань шийки матки та печінки. Ситуація ускладнюється, якщо у представниці жіночої статі проблеми в жіночому здоров’ї.

Ароматичні свічки можуть бути набагато небезпечнішими для здоров’я, ніж вважалося досі. Одна з речовин, котра міститься в них утворює формальдегід, який повільно отруює житло. У групі ризику перш за все люди із захворюваннями серця і легенів, з алергічними проявами, літні особи і діти. Сюди ж відносяться вихлопні гази від автотранспортних засобів, що посилюють ймовірність не тільки респіраторних захворювань, але і раку.

Читайте також:  Життя у шлюбі пов'язане з більш здоровим рівнем цукру в крові

До косметики жінкам слід відноситься уважніше, прискіпливо ставлячись до складу, деякі хімічні речовини при постійному впливі провокують утворення злоякісних утворень на шкірі. Сонцезахисні креми включені в список через вміст в них оксиду цинку.

Любителям шашликів варто знати, що приготування їжі на грилі підвищує ризик розвитку раку шлунка, товстої кишки та підшлункової залози. Консервовані продукти в свою чергу є хворими і небезпечними, адже вони знаходяться в металевих ємностях, вистелені шаром пластику, заповненого шкідливими хімічними речовинами, що призводять до гормональних порушень і змін в ДНК. Багато досліджень показали, що солодкі газовані напої призводять до раку сечового міхура і пухлин головного мозку.

Читайте також:  Вчені дізналися причини залежності від їжі