ГоловнаНовини Здоров'яКардіолог перерахував продукти, які погіршують здоров’я серця

Кардіолог перерахував продукти, які погіршують здоров’я серця

Єгипетський кардіолог Джамаль Шаабан перерахував продукти, що погіршують здоров’я серця. Зокрема, фахівець категорично не радить вживати людям з відповідними проблемами харчові вироби, приготовані на маргарині.

Маргарин

Як пояснює фахівець, багато людей навіть не здогадуються, як вони своїм раціоном погіршують роботу життєво важливого органу, але ж помилки такого плану можуть привести до сумних наслідків, особливо якщо людина знаходиться в групі ризику. Найчастіше мова йде про підвищення рівня «поганого холестерину», що безпосередньо пов’язано з роботою серця.

Джамаль Шаабан наполягає відмовитися від вживання страв з червоного м’яса з високим вмістом жиру, фастфудів, харчових виробів на основі маргарину. Не менш шкідливі десерти, серед яких торти, тістечка, круасани через вміст в них трансжирів.

Читайте також:  10 продуктів, в яких найбільше цинку

У цьому ж списку продуктів, що погіршують здоров’я серця, чіпси і подібні закуски, які містять глутамат натрію, який при регулярному попаданні в організм викликає стійке звикання до продукту і викликає клітинні мутації. Мало того, надмірна любов до скибочок картоплі загрожує розвитком захворювання шлунково-кишкового тракту, серед яких печія, гастрит і хвороби кишечника, всі ці симптоми на тлі запальних процесів в організмі.

При цьому кардіолог Джамаль Шаабан зазначив, що не варто зовсім відмовлятися від вживання нежирного м’яса, бажано просто їсти страви на його основі не частіше 2-х разів на тиждень.

Що ж стосується продуктів-захисників серця, то фахівець порадив включити в раціон жирну рибу, яйця, зварені в круту, оливкова олія, незбиране молоко, сир, сметану, йогурт.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News