Клініка Майо представила увазі 9 ознак смертельного раку мозку. Зокрема, зарубіжні фахівці радять ні в якому разі не ігнорувати головний біль, який часто повторюється.

Як пояснюють фахівці, симптоми раку головного мозку розрізняються в залежності від пухлини і залежать від її розміру, місця розташування і швидкості росту. У зв’язку з чим критично важливо не залишати без уваги симптоми, які навіть здаються незначними на перший погляд. Найбільш часті ознаки включають в себе часто повторюваний головний біль, як і нудоту і блювоту, що починаються помітні проблеми із зором, серед яких помутніння. Не менш важливо звернутися до фахівця при поступовій втраті чутливості в руках або ногах, як і складнощі в балансуванні тіла. У цьому ж списку небезпек поява складності з промовою, відчуття плутанини при виконанні звичайних повсякденних дій, зміна особистості і поведінки, порушення слуху.

Читайте також:  Кілька попереджувальних знаків, що вказують на ослаблену імунну систему

Фахівці з клініки Майо зробили важливі пояснення, як розрізняються кілька видів новоутворень в головному органі центральної нервової системи. Зокрема, гліальні пухлини отримують свій початок в головному або спинному мозку і включають астроцитому, нейробластому, гліобластому, аденому. У свою чергу менінгіома в більшості випадків являє собою доброякісну пухлину, що розвивається з клітин арахноендотелію.

Акустична невринома – це доброякісна пухлина, яка розвивається в слуховому нерві, що йде від внутрішнього вуха до головного мозку. Пухлини гіпофіза найчастіше доброякісні, але впливають на весь організм. Медуллобластома – злоякісне новоутворення, первинний вузол якого розташовується в задній черепній ямці в області середньої лінії мозочка. Небезпеку являють собою і пухлини зародкових клітин, які можуть розвиватися в дитинстві в міру утворення яєчок або яєчників, але можуть впливати і на мозок. У свою чергу краніофарингіома розвивається з ембріональних клітин гіпофізарного ходу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News