Американські експерти розкрили секрети досконалої шкіри. Однією з рекомендацій є отримання достатньої кількості сну, точніше – не менше семи годин.

Як пояснюють фахівці, багато представниць прекрасної статі навіть не здогадуються, який завдають шкоди своїй шкірі неправильним способом життя. Насправді ж домогтися досконалості досить просто. Наприклад, під час сну варто розташовувати голову якомога вище на подушці, що не дозволить рідині накопичуватися в області очей, при цьому знижується ймовірність набряклості обличчя. Що не менш важливо, нічний відпочинок повинен тривати не менше вісім годин: суть в тому, що цього часу достатньо не тільки для відновлення всього організму, але і для поліпшення еластичності шкірного покриву. Важливо для зовнішнього вигляду і дотримання графіка з тієї причини, що сходить нанівець стресова складова і тіло звикає до відчуття спокою.

Читайте також:  У кави виявили новий несподіваний ефект

Клініка Майо настійно рекомендує уникати зловживання кофеїном за 12 і навіть 6 годин до сну, враховуючи і те, що улюблений багатьма напій просто не дає можливості повноцінно відпочити через своїх стимулюючих властивостей. Бажано при цьому обмежити вживання закусок за дві години до сну. Щоб шкіра отримала цілковите відновлення під час сну, бажано закінчити всі напружені вправи за кілька годин до відпочинку.

Не менш важливою умовою для досконалої шкіри є відключення мобільних пристроїв за годину до лежачого положення. Американські експерти впевнені, що їх прості поради дозволять досить швидко побачити помітний результат поліпшення зовнішнього вигляду.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News