Вчені вважають, що збільшити тривалість життя можна за допомогою правильного харчування, фізичних вправ і відмови від шкідливих звичок.

Нещодавно фахівці з’ясували, що довголіттю сприяє низькокалорійний овочевий гарнір, який часто використовується в карибських, креольських та індійських стравах.

За інформацією Express, мова йде про бамію, яку також називають окрой і Бхінді. Це овочева культура роду Абельмош. Найчастіше бамію додають в супи або тушковані страви. Відзначається, що овоч багатий розчинною клітковиною – ключовим компонентом, який знижує рівень холестерину.

Розчинні волокна ніби “беруть холестерин в заручники”, в результаті чого він не накопичується в організмі. Крім того, численні дослідження показали, що міститься в бамії клітковина знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Вчені нагадують, що існують і інші продукти, багаті розчинною клітковиною, які можна додати в свій раціон для поліпшення здоров’я і збільшення тривалості життя. Сюди входять овес, боби, баклажани, горіхи, цитрусові, жирна риба і яблука.