Вчені вважають, що збільшити тривалість життя можна за допомогою правильного харчування, фізичних вправ і відмови від шкідливих звичок.

Нещодавно фахівці з’ясували, що довголіттю сприяє низькокалорійний овочевий гарнір, який часто використовується в карибських, креольських та індійських стравах.

За інформацією Express, мова йде про бамію, яку також називають окрой і Бхінді. Це овочева культура роду Абельмош. Найчастіше бамію додають в супи або тушковані страви. Відзначається, що овоч багатий розчинною клітковиною – ключовим компонентом, який знижує рівень холестерину.

Розчинні волокна ніби “беруть холестерин в заручники”, в результаті чого він не накопичується в організмі. Крім того, численні дослідження показали, що міститься в бамії клітковина знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Читайте також:  Вчені розповіли, у яких чоловіків з більшою ймовірністю буде перелом стегна

Вчені нагадують, що існують і інші продукти, багаті розчинною клітковиною, які можна додати в свій раціон для поліпшення здоров’я і збільшення тривалості життя. Сюди входять овес, боби, баклажани, горіхи, цитрусові, жирна риба і яблука.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News