Чорнослив може бути відмінним дієтичним продуктом , так як він пригнічує апетит за рахунок великої кількості харчових волокон в своїй структурі. До такого висновку прийшли вчені з Університету Ліверпуля .

Зазвичай дієтерам рекомендують уникати вживання сухофруктів , так як вони містять багато цукру , але на чорнослив ці обмеження поширюватися не повинні. У цьому продукті багато волокон , які викликають тривале відчуття ситості , пригнічуючи тим самим апетит. А чим довше людина не відчуває голоду , тим менше їсть , і як наслідок, менше поправляється.
 
Правда , експерти з Великобританії , що вивчали дію чорносливу в справі схуднення , закликають людей, які починають дієту в перший час вживати лише невеликі порції цих ягід , щоб уникнути добре відомих проблем з шлунком , які пов’язані з поїданням чорносливу. Дозу чорносливу слід підвищувати поступово. Автор дослідження Джо Харрольд говорять , що хоча чорнослив має репутацію продукту , що викликає проблеми з травленням , в цілому , він переноситься більшістю людей досить добре .
 
А його колега Джейсон Гелфорд стверджує , що унікальні здібності чорносливу пригнічувати апетит з лишком переважують його недолік у вигляді великої кількості цукру. Втім , Гелфорд впевнений , що для здоров’я корисні і інші сухофрукти , а особливо родзинки , які також багаті волокнами , гнітючими апетит. Взагалі , відчуття голоду це найсерйозніша проблема під час дієти , через яку і відбувається більшість зривів. Тому більшість сучасних дієтичних методик і препаратів спрямовані саме на приборкання цього почуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ ЗНАЙШЛИ, ЯК МОЖНА ХУДНУТИ ШВИДШЕ

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СПАТИ, ЩОБ ШВИДШЕ ХУДНУТИ