Артрит – це збірне позначення хвороб, що викликають проблеми з суглобами. Одним з методів лікування є лікувальна гімнастика, а також контроль харчування, так як деякі продукти можуть спровокувати запалення. У список заборонених при артриті продуктів увійшов і напій, який багато хто вважає корисним.

Йдеться про фруктовому соку. Справа в тому, що він містить велику кількість цукрів. Наприклад, в пакетованих соках багато рафінованого цукру, а в свіжовичавлених – фруктози. Ці цукру провокують вивільнення білків в організмі, через що виникає запалення.

Крім того, цукрозамінники також можуть бути шкідливі. Наприклад, людям з артритом варто уникати аспартаму і сукралози, які містяться в газованих напоях, жувальній гумці, знежирених молочних продуктах і льодяниках без цукру.

Що можна їсти при артриті

Однією дієтою вилікувати артрит, особливо у важких формах, не вийде. Однак за допомогою особливого харчування можна знизити прояви хвороби, повідомляє Express з посиланням на експертів клініки Tristate Arthritis and Rheumatology. Для цього підійде середземноморська дієта, яка включає в себе:

  • фрукт;
  • овочі;
  • горіхи;
  • боби;
  • рибу.

За рахунок високого вмісту омеги-3 в рибі, запальні процеси сповільнюються. Найкраще для отримання достатньої кількості цієї речовини підійдуть лосось, тунець, сардина, оселедець, анчоуси і гребінці. Також корисні будуть і капсули риб’ячого жиру. Дослідження показали, що їх вживання допомагає зменшити набряк і біль в суглобах.