Такі продукти харчування, як зелені листові овочі, цитрусові фрукти і томати, допомагають боротися із запальними процесами в організмі. При цьому вкрай важливо підбирати правильне поєднання продуктів, щоб отримати максимальний результат.

Коричневий рис з цибулею і часником. Якщо ви поєднуєте цибулю і часник з коричневим рисом і цільною пшеницею, то обсяг поглинання кальцію організмом збільшиться майже в три рази. А цей нутрієнт, що зменшує ризик багатьох хронічних запальних хвороб на зразок атеросклерозу, раку, нейродегенеративних та імунологічних розладів.

Батат і каєнський перець. Якщо ви любите вживати солодку картоплю батат, то наступного разу нанесіть на нього деяку кількість кайенского перцю. Це посилить абсорбцію організмом вітаміну А. Він допомагає боротися із запальними розладами шкіри на зразок акне, а також бронхолегеневою дисплазією.

Броколі з оливковою олією. Одне з кращих протизапальних поєднань продуктів. В оливковій олії містяться антиоксиданти, фітонутрієнти і мононенасичені жирні кислоти. Броколі насичений вітамінами і мінералами на зразок калію і магнію. Це також багате джерело флавоноїдів і каротиноїдів, які борються з хронічними запаленнями. Оливкова олія підсилює поглинання жиророзчинних вітамінів в броколі і антиоксидантів на зразок лютеїну і бета-каротину.

Цвітна капуста з куркумою. Куркума – кращий протизапальний продукт. Він містить куркумін, що володіє чудовими протизапальними властивостями. Якщо ви додасте цю спецію в кольорову капусту, багату вітаміном C, то ефект буде просто приголомшливий. Сама кольорова капуста також містить багато вітаміну К і фолатів, що допомагають боротися із запаленнями, пише The Health Site.