Здоровий кишечник-це запорука загального здоров’я організму, так як саме в цьому органі відбувається основний процес засвоєння поживних речовин. Стан кишечника залежить від багатьох факторів, в тому числі харчування людини. Мікробіом цього органу не статичний і постійно змінюється, тому важливо додавати в раціон правильні продукти. Фахівці розповіли, що можна їсти на сніданок для здоров’я кишечника.

Йогурт

Йогурт містить пробіотики-бактерії, що сприяють правильній роботі кишечника. Головне-вибирати йогурт без доданого цукру. А якщо хочеться більше білка, слід зупинити вибір на грецькому йогурті.

Дика спаржа

Спаржа містить пребіотики, тому цю рослину також можна включити в корисний для кишечника раціон, розповів дієтолог з Health Takes Guts Дайан Рішікоф. Спаржу можна додавати в яєчню або омлет, а також до тостів з яйцями, сиром або авокадо.

Банани

Банани містять безліч корисних елементів, які можуть сприяти правильній роботі кишечника. Один з них – стійкий крохмаль. Це вид вуглеводів, який “чинить опір” переварюванню в тонкому кишечнику. Він повільно всмоктується і служить їжею для корисних бактерій в травному тракті, відзначають фахівці Гарвардського університету.

Овес

Вівсянка є дуже популярним і корисним сніданком. Овес містить клітковину-харчове волокно, яке сприяє здоров’ю кишечника і надовго зберігає відчуття ситості.

Яблука

Яблука містять пектин-тип розчинної клітковини, що сприяє правильній роботі кишечника. Ці фрукти можна додати в вівсянку або до тостів з арахісовою пастою.

Насіння льону

За останні кілька років популярність насіння льону збільшилася, так як в цьому продукті міститься безліч корисних речовин, в тому числі клітковина. Насіння льону можна додавати майже в усі страви для сніданку, в тому числі в каші, смузі, йогурт або пластівці.