Китайські вчені встановили: існує продукт харчування, що допомагає знизити смертність від усіх причин. Подробиці їх дослідження – у виданні Journal of Internal Medicine.

Дослідники здійснили експеримент за участю понад 420 тисяч чоловіків і жінок. Відомості про самопочуття людей збиралися протягом 16 років, за цей час померли 54 тисяч чоловіків і 31 тисяча жінок.

Проаналізувавши обставини смерті учасників співвідношенні з особливостями їх живлення, фахівці уклали: люди, які регулярно вживали рибу знижували свій особистий ризик смерті від різних захворювань. Зокрема, чоловіки, які часто їли рибу, були в меншій мірі схильні до смертності від захворювань серця і судин, а також від хвороб печінки. Жінкам вживання риби забезпечувало зниження ризику померти від хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Не відмовляйтеся від жовтків: фахівці пояснили, чому яйця потрібно їсти цілком

Автори дослідження резюмували в підсумку, що вживання риби, яка містить омега-3-поліненасичені жирні кислоти, сприяє зниженню смертності. Нагадаємо, що в 2015 році дослідники з Гарвардського університету в США заявили про те, що вживання риби сприяє продовженню життя на два роки.

Вчені тоді заявили, що для підтримки достатнього рівня цінних жирних кислот в організмі необов’язково їсти рибні страви кожен день – достатньо вживати дві порції риби на тиждень.

Джерело:МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News