Корисні властивості сезонних продуктів перерахувала лікар Ольга Малиновська.

Фахівець нагадала в інтерв’ю: правильне, збалансоване харчування взимку є однією з важливих умов для збереження гарного здоров’я та самопочуття.

«Не варто забувати про клітковину та вітаміни, які з настанням холодів все рідше опиняються на нашому столі у потрібних кількостях», – попередила медик.

Ольга Малиновська додала: одним із найкращих продуктів, що перешкоджають послабленню імунітету взимку, є квашена капуста.

“Квашена капуста – це джерело пробіотиків, корисних для травлення, а також вітамінів групи В, С і К, фосфору, калію, цинку”, – пояснила експерт.

Також за відсутності протипоказань до раціону слід включити мандарини. Причому Малиновська рекомендує використовувати у тому числі шкірку цих цитрусових – вона багата на ефірні олії та флавоноїди, корисні для профілактики зараження ГРВІ.

Ще один сезонний фрукт, який підтримує імунітет, – хурма. За словами Малиновської, у її плодах міститься багато вітамінів групи В, а також вітаміни А, РР, С та мікроелементи – залізо, кальцій, йод, який так необхідний щитовидній залозі.