При утриманні від вживання алкогольних напоїв покращується робота внутрішніх органів, включаючи серце та шлунок.

Алкоголь є токсином, з його споживанням асоціюється розвиток таких захворювань як рак або гіпертонія (високий кров’яний тиск), про це нагадало німецьке видання Focus. Також його медичні експерти розповіли, що відбувається з організмом, коли людина утримується від алкоголю.

Серце. Вживання алкоголю може спричинити порушення серцевого ритму. Після місяця помірності серцевий м’яз отримує можливість повернутися до правильного ритму.

Шлунок. Алкоголь стимулює утворення шлункової кислоти, та його часте споживання може призвести до гастриту. У той же час медики відзначають: навіть ті, хто вживав алкоголь регулярно і протягом тривалого часу, дають своєму шлунку шанс знову відновитися, коли утримуються від алкоголю один-два місяці.

Печінка. При зловживанні алкоголем часто розвивається жирна печінка, яка може впливати на появу загального ожиріння та діабету. Хороша новина у тому, що жирна печінка може регресувати. Через місяць без випивки лікарі вже бачать позитивну динаміку у тому, як печінка звільняється від надлишків жиру.

«Відмова від алкоголю має й інші переваги: він позитивно впливає на настрій та сон, а також робить тіло здоровішим і підтягнутішим», – підсумували експерти.