Осінні зміни погоди можуть сприяти суглобовому болю, що підтвердив лікар Григорій Конєв. Він порадив тепло одягатися і дотримуватися раціону, який буде заповнювати нестачу вітамінів в організмі.

Біль в суглобах при зміні погоди може бути викликаний різними причинами, про це фахівець розповів виданню «Аргументи Тижня». Він зазначив, що холод, який несе з собою осіння погода, призводить до звуження м’яких тканин, порушення кровообігу.

У свою чергу, різкі перепади атмосферного тиску, характерні для перехідного до зими періоду, сприяють запальним реакціям в організмі.

Все це в комплексі зачіпає суглоби, викликаючи бойові відчуття.

Лікар повідомив, що регенерації суглобів сприяють такі речовини, як гідрохлорид колагену і глюкозамін. Їх можна знайти в продуктах харчування: корисні речовини містять в собі холодець, желейні цукерки, яловичина, червона риба і морепродукти.

Читайте також:  Висипка біля рота може сигналізувати про запущене ожиріння печінки

У жовтні, за словами Конєва, дуже корисно вживати в їжу буряк, броколі, моркву, цибулю-порей, петрушку, шпинат. Ці овочі зміцнюють імунну систему і тим самим сприяють зниженню запальних явищ, а, значить, і кращого стану суглобів.

Крім того лікарі порекомендував вживати достатню кількість води, а також обов’язково підтримувати певний рівень помірної фізичної активності. При необхідності можна також відвідати курси масажу.

Лікар додав, що восени важливо тепло одягатися – особливо тим, хто знає про свої проблеми з суглобами.

Джерело: МедікФорум