Лікар, телеведучий, просвітитель і популяризатор наукових знань Сергій Малоземов розповів, що послаблює імунітет людини восени. Спеціаліст дав рекомендації щодо зміцнення захисних сил організму перед настанням зими.

Вкрай важливо вживати продукти, насичені мінералами, включаючи селен і цинк. Слід уникати солодких страв, здобної випічки і смаженого м’яса. Вкрай важливо дотримуватися режиму харчування, їсти потрібно три рази в день. Восени і взимку організму вкрай потрібні вітаміни груп A, В, C і E, слід пам’ятати про це. З цієї причини необхідно приділяти увагу фруктам, овочам і ягодам.

Захисні сили організму підвищує повноцінний і спокійний сон. Спати необхідно 7-8 годин на добу, що зменшує ризик застуди. Вкрай важливо здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Легкі фізичні навантаження також дуже корисні, в день необхідно займатися спортом 20-30 хвилин або більше. Не слід часто торкатися до обличчя руками, щоб уникнути попадання на нього вірусів і бактерій.

Читайте також:  Дієтолог пояснила, які продукти небажано їсти на сніданок

Спеціаліст не радить довго перебувати в приміщенні, де включений обігрівач. Слід частіше провітрювати кімнату, заповнюючи її свіжим повітрям. У той же час переохолоджувати квартиру не варто, кватирку треба відкривати на 10 хвилин.

При зниженні температури повітря необхідно захищати голову, рекомендується носити шапку або інший головний убір. Горло потрібно закривати шарфом, щоб убезпечити верхні дихальні шляхи.