Саме по собі хропіння не представляє небезпеки для здоров’я, стверджують лікарі. Однак це може доставляти незручності людям навколо вас.

Для початку фахівці радять змінити спосіб життя: не вживати алкоголь хоча б за три години до сну. Це запобіжить розслаблення м’язів горла, що якраз і провокує хропіння, передає Harvard Health. З цієї ж причини медики рекомендують не приймати ввечері деякі ліки: наприклад, транквілізатори, седативні засоби, Препарати від безсоння.

Крім того, на хропіння впливає зайва вага, вказують лікарі. Жирова тканина в області шиї і горла здатна «тиснути» на дихальні шляхи. На думку лікарів, позбутися від хропіння допоможе відмова від куріння: воно викликає набряк і роздратування у верхніх дихальних шляхах. Йдеться також про пасивне куріння, коли ви тільки вдихаєте сигаретний дим.

Читайте також:  Повністю привиті також активно поширюють коронавірус

Слід спати на боці або піднявши голову за допомогою додаткової подушки, звертають увагу медики. Коли людина спить на спині, язик відкидається назад і притискається до верхньої частини дихальних шляхів, через що виникає це звукове явище.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News