Американські лікарі повідомили про користь склянки води перед прийомом їжі. Виявляється, вживання 200 мл рідини до їжі сприяє схудненню, покращує травлення, знижує ризик діабету і хвороб серця.

Медики з США провели дослідження за участю 50 осіб віком 55-75 років, в ході якого випробовуваних розділили на дві групи. Представники першої категорії вживали воду до їжі, а люди з другої відмовлялися від рідини перед прийомом їжі. Експеримент тривав три місяці і здивував лікарів результатами.

В ході дослідження представники першої групи схудли за 12 тижнів в середньому на 5-7 кг, не змінюючи способу життя і кулінарних уподобань, а вага випробовуваних з другої категорії залишилася колишньою.

Виходячи з результатів експерименту, лікарі прийшли до висновку, що вода прискорює обмін речовин за рахунок поліпшення травлення. Рідина знижує ризик розвитку ожиріння, а зайва вага виступає однією з головних причин діабету і хвороб серця. Зазначимо, медики рекомендують приймати до їжі не більше одного-двох склянок чистої негазованої води.