ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі повідомили про користь склянки води перед прийомом їжі

Лікарі повідомили про користь склянки води перед прийомом їжі

Американські лікарі повідомили про користь склянки води перед прийомом їжі. Виявляється, вживання 200 мл рідини до їжі сприяє схудненню, покращує травлення, знижує ризик діабету і хвороб серця.

Вода

Медики з США провели дослідження за участю 50 осіб віком 55-75 років, в ході якого випробовуваних розділили на дві групи. Представники першої категорії вживали воду до їжі, а люди з другої відмовлялися від рідини перед прийомом їжі. Експеримент тривав три місяці і здивував лікарів результатами.

В ході дослідження представники першої групи схудли за 12 тижнів в середньому на 5-7 кг, не змінюючи способу життя і кулінарних уподобань, а вага випробовуваних з другої категорії залишилася колишньою.

Читайте також:  Названий чай, який сприяє збільшенню тривалості життя

Виходячи з результатів експерименту, лікарі прийшли до висновку, що вода прискорює обмін речовин за рахунок поліпшення травлення. Рідина знижує ризик розвитку ожиріння, а зайва вага виступає однією з головних причин діабету і хвороб серця. Зазначимо, медики рекомендують приймати до їжі не більше одного-двох склянок чистої негазованої води.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News