Напої з високим вмістом глюкози та фруктози можуть викликати запалення в організмі.

Артрит може призвести до болю, запалення та проблем з рухливістю. Хоча ліки немає, є кроки, які ви можете зробити, щоб спробувати полегшити симптоми.

Як і при багатьох інших захворюваннях, дієта може відігравати роль у тому, наскільки важкими можуть бути симптоми артриту. Одним із інгредієнтів, яких варто уникати, є цукор, оскільки дослідження показали, що він може посилити запалення, пише Express.

Вживання напоїв із високим вмістом цукру може «значно» впливати на артрит. У багатоваріантному об’єднаному аналізі ми виявили, що у жінок, які споживали одну або кілька порцій підсолодженого газування, ризик розвитку серопозитивного ревматоїдного артриту був на 63% вищим у порівнянні з тими, хто не споживав підсолоджене газування або споживав менше. ніж одна порція на місяць.

Регулярне споживання газованих напоїв, підсолоджених цукром, але не дієтичних газованих напоїв, пов’язане з підвищеним ризиком серопозитивного ревматоїдного артриту у жінок, незалежно від інших факторів харчування та способу життя.

Ревматоїдний артрит відбувається, коли імунна система організму націлена на уражені суглоби, викликаючи біль та набряк.