Коли організм не отримує необхідні макро – і мікроелементи, він стає вразливим до хвороб. Ні для кого не секрет, що однією з основних причин діабету другого типу є нездорове харчування, яке призводить до підвищення рівня цукру.

Вживання занадто великої кількості солодощів і недостатньої кількості овочів може також каталізувати інші смертельні захворювання, такі як рак і хвороби серця. Існує кілька способів, як можна поліпшити свої харчові звички, щоб знизити шанси на придбання інших хвороб, повідомляє Fox 47.

Перша і найочевидніша звичка – вживати солодке в міру. Необов’язково зовсім відмовлятися від десерту, але замість шоколадного морозива можна спробувати свіжі органічні фрукти з простим грецьким йогуртом і мюслі.

Друге – додати в раціон якомога більше продуктів, що містять клітковину. Отримання її достатньої кількості забезпечує здорове травлення і допомагає зберегти рівень цукру в крові стабільним. Крім того, не можна забувати про поживні речовини, які містяться в овочах. Вони відіграють велику роль у запобіганні ракових захворювань, кажуть медики.