На очі впливає не лише погода – центральне опалення може призвести до сухості очей.

Підтримка здорових очей важлива, коли йдеться про запобігання потенційно тривалим проблемам, таким як втрата зору.

Хоча умови можуть бути поза нашим контролем, є способи знизити ризик їх розвитку. Один експерт попередив, що холодна погода може сприяти таким проблемам, пише Express.

Коли на вулиці холодно, повітря довкола нас стає сухішим. Коли це відбувається, поверхня ока, що складається переважно з води, втрачає вологу через випаровування.

Це може призвести до сухості очей та недостатньої кількості сліз, щоб очі залишалися вологими. Важливо, щоб наші очі та довкілля були вологими, щоб зменшити симптоми сухості очей.

Потім сильна або стала сухість очей може перерости в ін’єкційні захворювання, такі як кон’юнктивіт або блефарит.

Що таке сухість очей?

Сухість очей може викликати свербіж, чутливість до світла, болючість та відчуття піску. Вони також можуть здаватися червоними і водянистішими, ніж зазвичай.

Якщо симптоми зберігаються протягом кількох тижнів, лікар рекомендує звернутися за медичною допомогою.

Центральне опалення може посилити і так сухі очі. Не тріть очі, тому що ви ризикуєте викликати роздратування і занести бактерії, які можуть викликати кон’юнктивіт, блефарит або ячмінь. По можливості намагайтеся не перегрівати приміщення, відкривайте вікна щодня, хоч би на кілька хвилин.

Розгляньте можливість купівлі очних крапель в аптеці, які розроблені спеціально для полегшення будь-яких інфекцій очей, таких як стилі чи блефарит. Якщо ви носите контактні лінзи, спробуйте носити їх рідше. Використовуйте зволожувач повітря або поставте миску з водою поруч із батареєю, щоб зробити повітря більш вологим