Лікарі розповіли, яку кількість шоколаду можна з’їдати протягом дня без шкоди для здоров’я і фігури. Даний продукт позитивно впливає на організм, забезпечуючи його енергією.

Безпечною нормою слід вважати половину плитки кондитерського виробу, заявляють фахівці, причому дана рекомендація відноситься до темного шоколаду. Його необхідно з’їдати в першій половині дня, в кондвиробу міститься 50% какао. Нормою для здорової людини, заявляють в Сеченовському університеті, є 50 грамів продукту в день. У тому випадку, якщо людина зайнята важкою фізичною працею і займається спортом, допускається збільшення денної порції. Не рекомендується вживати шоколад у вечірній час через цукри і алкалоїди, що міститься в ньому, так як вони негативно впливають на сон.

Читайте також:  Лікар назвав найкращий і найпростіший спосіб знизити ризик утворення тромбів

В клініці лікувального харчування ФГБУН «ФІЦ харчування і біотехнології» відзначили, що молочний і темний сорти цього кондитерського продукту фактично рівні за своєю енергетичною цінністю і калорійністю. Разом з тим фахівці схильні вважати корисним саме чорний шоколад, так як в ньому є значна кількість корисних для організму какао.