Доктор Еллі Кеннон назвала популярну їжу, улюблену тисячами британців, яка може підвищити ризик раку кишківника. Телевізійний лікар також порадив вам, що Вам слід їсти, щоб зберегти здоров’я кишечника.

Рак кишківника описує рак, який починається в товстій кишці, передає Express. Залежно від розташування його також називають раком прямої або товстої кишки. Однак, певна їжа може підвищити ваш ризик.

Доктор Еллі розповіла, як перехід на вегетаріансво “на півставки” може принести користь кишківника і знизити ризик раку. Вона попередила, що червоне і оброблене м’ясо може збільшити ризик розвитку раку кишківника.

«Якщо ви скорочуєте споживання м’яса, в першу чергу, ви скорочуєте споживання насичених жирів», – пояснила вона.

Читайте також:  Як правильно зберігати чай: 3 золоті правила, щоб зберегти смак і користь

Насичені жири можуть підвищити рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ, що, в свою чергу, збільшує ризик серцевих захворювань та інсульту. Але це не єдина перевага відмови від м’яса, яким поділився доктор.

“Люди, які споживають дуже багато червоного і обробленого м’яса, більш схильні до захворювань кишківника, особливо до раку кишківника. Але для того, щоб досягти такого рівня, потрібно бути дійсно екстремальним”.

Доктор Еллі – не єдиний експерт, який зв’язує червоне і оброблене м’ясо з серйозними проблемами зі здоров’ям. Ряд досліджень показав, що вживання такої їжі може збільшити ризик раку.

Оброблене м’ясо описує м’ясо, яке було змінено, щоб зберегти або надати йому аромат, від соління до копчення. Під цю категорію підпадають сосиски, бекон і шинка.

Читайте також:  5 звичок, від яких ми старіємо

Доктор Еллі сказала:

“Ми знаємо, що заміна деяких з цих варіантів червоного м’яса альтернативою на рослинній основі корисна для здоров’я нашого кишківника”.