Лариса Алексєєва, лікар загальної практики, розповіла про небезпеку частого прийому жарознижуючих засобів. Навіть звичайний “Терафлю”, випитий без необхідності, може привести до втрати нюху.

Через пандемію в місцях загального скупчення людей проводять завмер температури. Багато підстраховуються тим, що вживають жарознижуючі ліки, навіть якщо в цьому немає необхідності. Особливо це актуально перед посадкою в літак.

Препарати, що знижують температуру тіла, завдають організму серйозної шкоди. Вони викликають порушення роботи печінки і негативно діють на шлунково-кишкового тракту, особливо на стінки шлунка. Якщо часто вживати жарознижуюче, то воно роз’їдає стінки і викликає виразково-некротичні процеси, що може закінчиться і кровотечею, зазначає Лариса Алексєєва.

Читайте також:  Дієтологиня назвала багатші джерела вітаміну С ніж лимони

Лікарі рекомендують людям, які відчули нездужання, залишатися вдома, оскільки вони становлять небезпеку не тільки для оточуючих, але і шкодять собі. І без того ослаблений імунітет піддається атаці інших вірусів і тоді здоров’я сильно погіршується.

Джерело: actualnews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News