Одним з найбільш ефективних способів «спалити» вісцеральний жир є аеробні вправи, – тому тим, хто хоче стати стрункішим, вчені радять якомога частіше практикувати активність, яка змушує частішати пульс, – легкий біг, ходьбу, їзду на велосипеді. Також слід дотримуватися щонайменше трьох базових принципів у харчуванні.

Зокрема, дослідження Університету Дюка показало, що біг еквівалентний 20 кілометрів на тиждень гарантовано допомагає схуднути в області талії і живота.

Крім цього, фахівці рекомендують для активного жироспалювання в талії та животі регулярно їсти клітковину. Згідно з даними, наведеними в журналі Prevention, збагачення щоденного раціону клітковиною, призводить до зменшення вісцерального жиру на 3,7%.

В цілому, за словами вчених, корекція харчування є самим простим способом отримати плоский живіт. Дієтологи порекомендували їсти більше білка, джерелом якого є кисломолочна продукція, пісне м’ясо і бобові.

«Дієта з високим вмістом білка допоможе попередити інсулінорезистентність, одну з причин утворення жиру на животі в старшому віці», – сказав у зв’язку з цим керівник Клініки лікування ожиріння (Obecity Clinic at Cornell) доктор Луїс Аронн.

Джерело: МедікФорум