ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали 5 джерел «хороших» вуглеводів для щоденного споживання

Медики назвали 5 джерел «хороших» вуглеводів для щоденного споживання

Продукти, до складу яких входять так звані «хороші» вуглеводи, потрібно вживати щодня. Якщо ними замінити жирну їжу, то можна домогтися зниження кількості одержуваних за день калорій і схуднути. Медики назвали 5 таких корисних продуктів.

Овочі

Вуглеводи вважаються основним джерелом енергії для організму людини. Умовно їх можна розділити на «погані» і «хороші». У першу групу входять продукти, що містять рафіновані, швидкі вуглеводи. У них багато цукру і мало корисних речовин. Це різні солодощі, а також вироби з білого борошна, чіпси, білий рис та інші.

Вони швидко переробляються, але підвищують рівень цукру в крові, що веде до накопичення підшкірного жиру. У свою чергу “хороші” вуглеводи мають низький глікемічний індекс, вони довше засвоюються, в них багато клітковини, що благотворно впливає на обмін речовин.

Читайте також:  Лікарка розповіла, яку олію небезпечно використовувати для смаження

Медики рекомендують замінити “погані” вуглеводи “хорошими”, ввівши в свій раціон різні овочі, в тому числі кабачки, капусту, баклажани і гриби, а також зелень, сливи, абрикоси, висівки, бобові, зернові, гарбуз, бурий ризик і перловку.

Багаті вуглеводами продукти прекрасно підходять для схуднення і подальшого контролю ваги. До 5 найважливіших джерел хороших вуглеводів дієтологи відносять цільнозернові продукти, фрукти, квасоля та інші бобові, гарбуз і зерна

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News