Медики назвали 5 продуктів для позбавлення від безперервного головного болю. Список виявився більш ніж доступним.

Навіть короткочасний головний біль здатний зіпсувати настрій на цілий день, що вже говорити, якщо він не припиняється кілька годин, а таблетки не допомагають. Медики в такому випадку рекомендують звернути увагу на деякі продукти.

Наприклад, позбавити від недуги допоможе стакан свіжовичавленого апельсинового соку. Цілющу дію цього напою фахівці пояснюють великою кількістю калію, вітаміну С і магнію.

Ці речовини здатні також позбавити від запаморочення і додати енергії. Нерідко головний біль провокує знижений або підвищений тиск.

В цьому випадку допоможе мигдаль, в якому міститься велика кількість магнію. Шпинат здатний знизити тиск і позбавити від болю. Також він прекрасно бореться з похмільним синдромом.

Читайте також:  Секрети довголіття: родичі найстарішої новозеландки вважають, що справа в одному напої

Крім цього в список потрапив запечений в шкірці картопля. Даний продукт виявиться корисним, якщо головний біль спровокована вживанням алкоголю. Замикає перелік кунжут. Насіння цієї рослини медики рекомендують використовувати в різних стравах.

Виявилося, що містяться в них речовини регулюють рівень естрогену. Це особливо актуально для жінок, нерідко страждають мігренями в особливі періоди свого життя.

Також насіння кунжуту багаті магнієм, який покращує кровообіг і тим самим є профілактичним засобом при головних болях.

Незважаючи на велику кількість народних і лікарських засобів медики рекомендують – перш ніж приступати до лікування варто проконсультуватися з фахівцем. Дуже важливо виявити справжню причину виникнення головного болю.

Читайте також:  Трихолог назвала головні помилки перед миттям голови